heartofgoldtodapng


DODAJ SWOJĄ OPINIĘ - bądź przykładem dla innych.

Napisz swoją historię, wyraź zdanie, pomóż innym się przekonać

o dobroczynnym działaniu kropli HEARTofGOLD

Jakie jest Twoje doświadczenie z preparatem TODA ?


MOŻESZ TO WYKONAĆ NA WIELE SPOSOBÓW:

Napisz ręcznie list  lub wydrukuj i prześlij na nasz adres pocztowy z dopiskiem POMOGŁO
TODAPolska, ul. Mieszka I 11A/3, 66 -300 Międzyrzecz

lub na maila : toda@todapolska.pl

Napisz komentarz na Facebooku pod wybranym postem
lub na naszym kanale YouTube pod wybranym przez Ciebie filmem


                                          WIDEO WYWIADY Z UŻYTKOWNIKAMI STOSUJĄCYMI PREPARAT
                                         HEARTofGOLD Formula by TODA

Jan
25 sierpnia 2016

Witam, Jestem po zawale, rozpoznano u mnie także nadciśnienie tętnicze. Zamówiłem u Państwa te krople i powiem szczerze, nie spodziewałem się takich rezultatów. Przyjmuję je dwa razy dziennie po 20kropli przed posiłkiem. Mój stan zdrowia znacznie się poprawił, nabrałem sił. Moja wnuczka przestała narzekać, że się z nią nie bawię! To dla mnie najważniejsze. Serdecznie pozdrawiam! Jan

 

https://zielarzpolski.pl/kropletoda

Tomasz
15 lipca 2016

Zastosowanie tych kropli przyniosło ulgę już po kilku dniach, wreszcie mogę wykonywac pracę stojącą, problemy sercowe ustąpiły, ciśnienie wróciło do normy, krople przyjmuję do tej pory Zakupiłem je w Zielarni na ulicy Rakowieckiej, bardzo miła obsługa polecam

https://zielarzpolski.pl/kropletoda-60mlUrodziłam się w 1955 roku. Mając 9 miesięcy zachorowałam na chorobę Heinego- Medina, która zrobiła ze mnie roślinkę. Mogłam poruszać tylko czterema paluszkami prawej ręki. Diagnozy lekarskie nie dawały żadnej nadziei na przeżycie, dlatego rodzice zabrali mnie ze szpitala i zaczęli mnie sami prywatnie rehabilitować.

 

Dzięki wczesnej i intensywnej rehabilitacji po pięciu latach zaczęłam raczkować, jednak poruszać mogłam się tylko na wózku inwalidzkim.

Mimo wszystko miałam ogromne marzenia.

Wyszłam za mąż. Z mężem uprawialiśmy sport dla osób niepełnosprawnych, zdobywaliśmy medale.

Urodziłam synka, a dziesięć dni później mój mąż zginął w wypadku samochodowym.

Szkoła przetrwania i radzenia sobie z codziennymi trudnościami jaką otrzymałam w tym czasie wiele mnie nauczyła. Zajmowanie się dzieckiem wymagało ode mnie niesamowitej operatywności i sprytu.

Dzięki temu moim marzeniem stało się pomaganie ludziom i podzielenie się tym czego się nauczyłam żeby życie stało się łatwiejsze. Jednak z wiekiem zaczęłam mieć problemy ze zdrowiem: nadciśnienie, puchnięcie nóg, nadwaga, osłabienie, wypadanie włosów, słabnący wzrok. Odleżyny i przetoka na pośladkach uniemożliwiały mi siedzenie, więc coraz częściej musiałam leżeć, czasami nawet po kilka dni. Brak prawidłowego krążenia powodował, że moje stopy były ciągle zimne i miały bordowo siny kolor.

To wszystko sprawiło, że moje marzenia zaczęły się oddalać.

 

I właśnie wtedy-4 lata temu do moich drzwi zapukał Bogusław Nowak, były żużlowiec obecnie poruszający się wyłącznie na wózku inwalidzkim niezwykle zaangażowany w pomoc dla innych – dzisiaj Przyjaciel. Zaproponował mi krople TODA , bo skoro stwierdził że jemu bardzo pomagają, to dlaczego ja mam ich nie spróbować.

Byłam sceptycznie nastawiona, jednak kupiłam bo uważałam że będę potem żałować, że nie spróbowałam wszystkiego co możliwe dla poprawy swojego zdrowia.

Już po trzech tygodniach zażywania kropli TODA zaczęłam odczuwać ciepło w moich nogach, ich kolor stał się jaśniejszy, opuchlizna zniknęła, odleżyny i przetoka się zagoiły, włosy mi przestały wypadać.

 Wcześniej przy pobieraniu krwi żyły mi pękały, miałam podskórne krwawienia, nawet przy delikatnym ściśnięciu na ciele pojawiały się siniaki, teraz te objawy ustąpiły. Ciśnienie się uregulowało, stałam się silniejsza i przestałam się przeziębiać.


Kiedy odzyskałam zdrowie, wróciłam do swoich marzeń i to dzięki kroplom TODA mogłam zacząć je spełniać. Stan mojego zdrowia poprawił się na tyle, że mogłam przystąpić do realizacji mojego pomysłu Wyprawy „Równość i Godność”, wcześniej nie odważyła bym się na tak duży wysiłek.

Pokonałam przez 42 dni ponad 2800 km dookoła Polski na elektrycznym wózku inwalidkim.

Mimo różnych warunków pogodowych – z początku wyprawy zimno i deszczowo, później niesamowite upały i ogromny wysiłek fizyczny jaki trzeba było wykonać, nie miałam żadnych problemów ze zdrowiem.

Przejeżdżaliśmy kilkadziesiąt kilometrów dziennie od 5 do 8 godzin jazdy, do tego dwa do trzech spotkań w ciągu dnia – witali nas obcy ludzie, żegnali przyjaciele.

Wróciliśmy szczęśliwi i zdrowi z bagażem mnóstwa pomysłów na jutro. Dziękuję że Bóg na mojej drodze postawił Bogusia Nowaka i Tadeusza Miszczaka.
cache_16845032jpg

Bogusław Nowak – były żużlowiec, niepełnosprawność kończyn dolnych, porusza się na wózku inwalidzkim, reprezentował barwy Stali Gorzów Wielkopolski, odnosząc szereg sukcesów w postaci zdobycia 12 medali Drużynowych Mistrzostw Polski oraz 5 medali Mistrzostw Polski Par Klubowych.

W 1977 roku zdobył we Wrocławiu tytuł Drużynowego Wicemistrza Świata. Również złoty i brązowy medal Indywidualnych Mistrzostw Polski, oraz wiele innych nagród.

 

Za swoją życiową postawę otrzymał wiele nagród, m. In. „Zwycięzca za metą”, „Człowiek Roku Wśród Osób Niepełnosprawnych” oraz medal „Kalos Kagatos” (piękny i dobry).

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Gorzowie Wlkp. za wybitne osiągnięcia w nauce i sporcie otrzymał złoty medal Szwarca.


Od 4-ech lat zażywam  krople Toda, od tej pory mam znacznie lepsze samopoczucie, poprawiło się funkcjonowanie całego organizmu, niektóre uciążliwe problemy ustąpiły, czuję się silniejszy i bardziej odporny na infekcje.

Jestem bardzo pochłonięty w sprawy społeczne, więc nie mogę być niepełnosprawny, od kiedy biorę krople moje siły witalne dorównują mojemu zaangażowaniu.​

dudapiotrprtscyoutubejpg


Targi zdrowia w Katowicach " Bliżej Zdrowia, Bliżej Natury" 22-24 marca 2013 -

 

więcej wywiadów  z użytkownikami kropli [HEARTofGOLD by TODA] ,którzy odwiedzili targi znajdziesz na naszym kanale Youtube:   https://www.youtube.com/TODAPOLSKA

link wiedo do wywiadu: https://www.youtube.com/watch?v=twNSobqtKWc

 

"Piotr Duda - Prezes Izby Zielarsko-Medycznej, właściciel sklepu zielarskiego w Katowicach.

W zielarni, której jestem właścicielem, sprzedajemy preparat Toda HeartofGold.

 

Czyli jest Panu znany ten suplement diety. W jaki sposób Pan go poznał?

Poznałem zalety tego produktu z relacji kliektów naszego sklepu, którzy naprawdę z wielkim uznaniem odnoszą się do tego produktu. Mówią o konkretnych przykładach poprawy stanu zdrowia i jest to również udokumentowane moimi osobistymi przeżyciami.

 

Chodzi o historię związaną z osobą mojego ojca, który kilka lat temu zmarł. Natomiast dostał się do szpitala na skutek zmian miażdżycowych oraz zmian nowotworowych w swoim organiźmie i pamiętam jak dziś, kiedy leżał w szpitalu w Siemianowicach Śląskich i dla niego nie było rzeczą przerażającą to, że będzie sie musiał rozstać z tym światem , natomiast wzorem swoich kolegów bardzo się obawiał o to że w skutek zmiany koloru jego lewej kończyny, po prostu ssiniała mu lewa stopa. Istniała obawa, a nawet wielkie prawdopodobieństwo, że ta noga zostanie mu obcięta. Bardzo się tym przejmował i to mu zajmowało naprawdę bardzo dużo zycia, że tak powiem. Ja miałem wiedze na temat taki, że preparat firmy Toda jest skuteczny, więc włączyliśmy krople kilka razy dziennie do jego diety i proszę mi wierzyć, że po kilku dniach - 5 bądź 6 , lewa stopa z koloru sinego naprawdę zaczęła różowieć i wróciła do normalnego stanu, czyli sprawy krążeniowe jak najbardziej tam się ustabilizowały. Lekarze oczywiście zdziwieni, bo poprzednio powiedzieli, że nic sie już tutaj nie da zrobić. Nawet była już prawie, decyzja o tym, że trzeba tę nogę obciąć. Ojciec na ostatnie dni swojego życia naprawdę nabrał zadowolenia i było to dla nas fantastyczne, że tak mogliśmy mu pomóc.

 

Na jakim etapie suplement diety, bo takim jest preparat Toda HeartofGold może być stosowany w osiąganiu zdrowia przez biorcę, pacjenta? Czy może byc to lekiem, czy jest suplementem, jeżeli jest tak skuteczny?

Dowodów na działanie suplementów diety jest wiele, natomiast proszę nie mylić istoty produktu leczniczego z istotą suplementu diety. Jest to rzecz, która ma uzupełnić naszą dietę, a że czyni to tak skutecznie no to nic tylko jest to więcej zadziwiający efekt.

 

W jaki sposób możemy ten produkt polecać innym osobom poza targami?

Z doświadczenia wiem, że grupa aptek raczej nie jest zainteresowana dystrybucją produktu i w odróżnieniu od sklepów zielarsko-medycznych, które zajmuja się sprzedażą preparatu Toda HeartofGold. A najlepszym poleceniem jest przekaz ustny, na zasadzie kolega- koledze, koleżanka-koleżance.

 

Od jak dawna Pan z tym preparatem jest zaznajomiony?

Znam preparat od około 10 lat. Z powodzeniem propaguję go, wśród grona znajomych, rodziny, klientów naszych sklepów. Jestem przekonany o najwyższych wartościach tego produktu. Jak mało który potrafi tak skutecznie zadziałać.

 

Gdybyśmy mieli wymierzyć w procentach, ile Pan by przydzielił procent skuteczności dla tego preparatu z możliwością do 100?

Na 99%."
chocykjpgW kwietniu 1998 roku w wieku 74 lat, po dwóch zawałach serca z nadciśnieniem utrzymującym się w granicach 180/90 do 220/110, przeciętnie 3-4 razy w miesiącu na pogotowiu ratunkowym w stanie przedzawałowo - wylewowym, lekarze nie dawali mi szansy na dłuższe przeżycie.
Lekarze stwierdzili, ze nie mogą przeprowadzić bypassu , gdyż mój organizm był na to za słaby i nie przetrwałabym tej operacji.
Moje serce było zbyt zdewastowane zawałami aby przetrwało jakąkolwiek interwencję chirurgiczną. Praktycznie byłam przygotowana na śmierć, i to w krótkim czasie.
Kwiecień 1998 roku był moim największym kryzysem, bo jak stwierdzili lekarze kardiolodzy: “to wszystko co możemy dla pani zrobić” to znaczy nic więcej.

Miałam ogromne problemy z oddychaniem i straszne bóle w klatce piersiowej, które praktycznie mnie paraliżowały. Lekarze dziwili się, że w takiej kondycji udało mi się przeżyć tak długo.
Tak więc moje życie koncentrowało się głównie na przeżyciu między kryzysami.

Od momentu kiedy wzięłam pierwszą dawkę kropli moje życie drastycznie się zmieniło.
Dosłownie w ciągu kilku minut po zażyciu kropli mój ból w klatce piersiowej zaczął ustępować, nagle pomyślałam że umieram, ale okazało się że to był początek mojego nowego życia.

W ciągu następnych dni, tygodni i miesięcy moje nadciśnienie stopniowo zaczęło opadać i mogłam swobodniej oddychać. Powoli zaczęłam wracać do normalnego życia.
Zaczęłam się czuć coraz lepiej, na tyle dobrze, że w lipcu 1998, dwa miesiące po rozpoczęciu kuracji kroplami, postanowiłam udać się w podroż samolotem (z butelką moich cudownych kropli). Wcześniej lekarze nigdy by mi na to nie pozwolili, z moją kondycją nie przeżyłabym lotu samolotem.

Wszyscy moi przyjaciele i znajomi którym poleciłam krople TODA "HEARTofGOLD Formula™" są mi bardzo wdzięczni, gdyż zmieniło się ich zdrowie i życie na lepsze.

Polecam wszystkim osobom, które są chore na serce i podobne schorzenia, lub chcą zapobiec chorobom w przyszłości, aby brały krople HEARTofGOLD Formula™systematycznie.
Życzę wszystkim aby się czuli tak dobrze jak ja teraz już w wieku 88 lat i 14 lat po moim największym kryzysie. Dodam, że do operacji bypassów nigdy nie doszło!

P.S. Ostatnio, na początku tego roku (2012) kiedy byłam na badaniach okresowych u mojego kardiologa powiedział mi, żebym się nie martwiła o moje serce, gdyż jest ono „ jak u dwudziestoletniej kobiety ”!

F. Chocyk
Vancouver, Canada

 Dobroczynne działanie kropli

HEARTofGOLD Formula™by TODA

O tym jak wspaniale działają krople HEARTofGOLD Formula™ przekonałam się na sobie samej i mojej rodzinie. Jako farmaceutka pracująca w zielarstwie od przeszło 15 lat zawsze wierzyłam w dobroczynne działanie ziół i ich wyciągów na organizm człowieka.
 

Ale szczególnie przekonałam się sama na sobie, gdy miałam tzw. stopę miażdżycową i groziła mi amputacja nogi. Towarzyszyła temu schorzeniu arytmia serca- miałam nadciśnienie tętnicze, chorobę wieńcową serca, zapalenie żył głębokich lewej nogi, nawracający wysięk do stawu kolanowego oraz zawał mięśnia sercowego.

 

Mając chorą stopę na tle miażdżycowym byłam przez 3 miesiące na lekach przeciwbólowych. Dojście do przystanku MPK (300 metrów) było dla mnie dużym problemem.

Zastosowanie kropli HEARTofGOLD Formula™ i równoczesne picie oryginalnej chińskiej czerwonej herbaty (2 litry dziennie) spowodowało wielką ulgę już po 7 dniach, a po 14 ból ustąpił całkowicie i bezpowrotnie. Mogę chodzić na wysokim obcasie i wykonywać pracę stojącą - pracuję nadal mając 68 lat. Zapalenie żył głębokich, płyn w stawie kolanowym, oraz problemy sercowe ustąpiły całkowicie, a ciśnienie wróciło do normy. Czuję się zupełnie zdrowa, krople biorę nadal już drugi rok, ale w dawce profilaktycznej.
 

Krople Heart of Gold zostały zastosowane u mojego kuzyna, który od 20 lat cierpiał na łuszczycę i jest po operacji na BYPASS. Po dwóch miesiącach stosowania łuszczyca ustąpiła. Miejsca po chorobie zagoiły się. Ciśnienie wyrównało się, praca serca się polepszyła. Przed braniem kropli nie mógł zupełnie chodzić. Teraz normalnie odbywa długie wędrówki, prowadzi samochód. Krople te nadal kuzyn bierze.
 

Syn cierpiał na bezsenność - nie pomagały żadne leki. Nie sypiał całymi nocami, był na skraju wyczerpania nerwowego. Ponadto odporność całego organizmu zmalała - częste przeziębienia, anginy. Po 3 dniach przyjmowania kropli wrócił sen, praca serca zaczęła się wyrównywać, odporność wzrosła. Krople te syn bierze nadal.
 

Preparat firmy Toda zastosowała również sąsiadka, której puchły nogi i cierpiała na zapalenie żył i stawów, ustawiczne bóle głowy i nadciśnienie tętnicze. Chodzenie było dla niej wielkim problemem. Po 7 dniach stosowania objawy chorobowe zaczęły ustępować, a po 3 miesiącach lekarz prowadzący odstawił wszystkie leki, które dotąd stosowała.
 

Z całego serca dziękuję panu Tadeuszowi Miszczakowi i doktorowi Markowi Pawlusowi za pomoc w odzyskaniu zdrowia mojego i w/w osób.


 

Mgr farm. Bogusława Bednarek
Gorzów Wlkp.

 


Radom 14.06.2012r


cache_56866873jpg


 

Szanowny Panie Tadeuszu chciałbym bardzo podziękować za umożliwienie mi zakupu kropli Toda dla mojej mamy Marianny Bylczyńskiej . Moja mama w 2003r. przeszła pierwszy zawał . Rozpoznano u niej wtedy również hyperlipidemię, nadciśnienie tętnicze i cukrzycę, którą do tej pory leczono Diaprelem . Po roku od wyjścia ze szpitala moja mama zaczęła przyjmować krople Toda 1 x dziennie po 20 kropli. Bardzo szybko poczuła poprawę, ale w międzyczasie jeszcze kilka razy trafiała do szpitala. Cały czas brała krople.
Od kilku miesięcy, w tym roku Czuła, że brakuje jej sił, ale lekarze nie mogli zdiagnozować dlaczego. W maju trafiła do szpitala i okazało się, miedzy innymi, że cukier, bez podawania diaprelu, jest w normie, 2 powodu niskich wartości glikemii zmodyfikowano leczenie cukrzycy. Zamiast diaprelu przepisano amaryl, po którym moja mama czuła się źle, bo za bardzo obniżał poziom cukru. Dziś ma ten lek odstawiony, bierze za to krople Toda HEARTofGOLD Formula™ 2x dziennie po 20 kropli i czuje się lepiej. Nadciśnienie tętnicze zostało zredukowane. Inne wyniki są w normie. Po ostatnim pobycie w szpitalu moja mama czuła się bardzo zmęczona i osłabiona, ale teraz jest już dużo lepiej. Cały czas bierze krople Toda 2x dziennie po 20 kropli i jesteśmy obie przekonane, ze to te krople jej pomagają i ,że dzięki nim żyje, w tym roku skończyła 81 lat. Dlatego jeszcze raz dziękujemy i serdecznie pozdrawiamy .

                                                       

Bogumiła Kupidura
Marianna Bylczyńska